O nas

Zajmujemy się przewozem paczek standardowych, przesyłek gabarytowych, samochodów, palet, transportów wymagających chłodni realizujemy również przeprowadzki i wiele wiele innych usług wychodząc na przeciw naszym Klientom z Irlandii do Polski i z Polski do Irlandii z wykorzystaniem własnej bazy magazynowej przy użyciu własnego transportu co jest naszym atutem.

Towary i paczki dostarczamy w systemie od drzwi do drzwi „door to door” ,, (w przypadku bloków apartamentów sa to pierwsze drzwi do bloku, apartamentu), w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych liczonych od dnia wyjazdu transportu z Polski bądź Irlandii.

Zamówienia przyjmujemy codziennie w dni robocze do godziny 17:00 czasu irlandzkiego 18:00 czasu polskiego z realizacją na następny dzień roboczy bądź kolejny zależnie od obłożenia trasy w danym dniu. Wszystkie zamówienia złożone po godzinie pracy biura lub te złożone przez weekend realizowane są następnego dnia roboczego.

Od samego początku działalności Firmy naszym priorytetem jest podnoszenie świadczonych przez nas usług i zadowolenie naszych Klientów. Naszym głównym celem jest zapewnianie usług transportowych na najwyższym poziomie, świadczymy bezpieczny i szybki transport w atrakcyjnych cenach. Stanowimy zgrany Team co przekłada się na zaangażowanie i ambitne podchodzenie do świadczonych przez nas usług na danym stanowisku a to z kolei pozwala nam pozyskać zaufanie naszych Klientów. Specjalizujemy się głównie w transporcie przesyłek bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy.

Do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie tak aby jego satysfakcja korzystania z naszych usług była jak najwyższa.

Cennik zamieszczony na stronie jak i kwoty podawane przez nas przy wycenie przesyłek niestandardowych są jedynym kosztem jaki ponosi nasz Klient, nie ma żadnych dodatkowych ukrytych opłat.

Dziękuje za poświęcony czas i zapraszam do korzystania z naszych usług :)

Agvantrans Team

 

TRASY (odbiory i doreczenia):

Dublin i okolice- od poniedziałku do czwartku - kierowcy pracuja na tych terenach w godzinach 14-22:00

Cork i okolice - od poniedzialku do czwartku , przesyłki odbierane sa przez firme gls.

Galway i okolice - od poniedziałku do czwartku, przesyłki odbierane są przez firme gls.

Limerick  i okolice - od poniedzialku do czwartku, przesyłki odbierane są przez firme gls.

Waterford i okolice - od poniedziałku do czwartku, przesyłki odbierane są przez firme gls.

DORĘCZENIA OSOBISTE :

OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU W GODZINACH 9-19:00

TYLKO DO : POLSKA HURTOWNIA GOLTFOOD,St Margaret's Rd, Finglas North, Dublin 11

POLSKA HURTOWNIA GOLTFOOD, First Avenue Unit8,Cookstown Industrial Estate,Tallaght,Dublin 24

W PIATEK MOŻLIWE DORĘCZENIE OSOBISTE TYLKO DO GODZINY 11:30., TAK ŻEBY PRZESYŁKI MOGŁY WYJECHAĆ PIATKOWYM TRANSPORTEM DO POLSKI.

 

Promocja na nadanie paczki!

  • Promocja Agvantrans Kurier

Zleć przewóz paczki, przeprowadzki

W celu zamówienia kuriera z Irlandii do Polski lub z Polski do Irlandii prosimy skorzystać z przycisku poniżej.

zamów kuriera

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z naszej oferty transportu z Irlandii palet, przesyłek oraz towarów - zapraszamy.

zleć transport

Jeśli chcecie Państwo zobaczyć jaka jest aktualna cena kuriera Irlandia - Polska możecie skorzystać z przycisku poniżej.

zobacz cennik

Godziny nadawania przesyłek

Kuriera w Irlandii i w Polsce zamówić można
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9:00 - 17:00

Zamówienia przewozu paczek z Irlandii do Polski oraz z Polski do Irlandii przyjmujemy do godz.17:00, złożone później zlecenia transportu przesyłek przekierowywane są na następny dzień roboczy.

wyślij wiadomość